Üretim Aşamaları

KALİTELİ VE DETAYLI TASARIMLAR

AYDINOĞLU GRUP, günün modasını yakından izlemekte, modanın gelecekteki eğilimlerinin neler olabileceğini çok iyi analiz edebilmekte, müşterilerinin farklı model ihtiyaçlarını karşılayabilmekte ve müşterilerine yön verebilmektedir. AYDINOĞLU GRUP Tekstil’de tasarım ve kalıp çalışmaları, üstün teknolojik altyapıya sahip modelhanede, ERP destekli olarak Assyst CAD gibi modern yazılımlar kullanılarak yürütülmektedir. AYDINOĞLU GRUP, müşterilerden gelen kalıplar ya da müşterilerin yeni tasarım ve kalıp üretme ihtiyaçlarına profesyonelce cevap verebilmektedir.

GELİŞMİŞ MAKİNA PARKURUNDA DİKİM

AYDINOĞLU GRUP'da üretim, ceket ve pantolon olarak ayrılan iki farklı bant içinde yürütülen operasyonlarla gerçekleştirilir. Tüm dikim, ütü ve pres operasyonları alanında yetkinliğe sahip operatörler tarafından, standart metot çalışmalarına uygun olarak ve üstün kalite standartlarında yerine getirilir. Operasyonlar için operatörlerin verimlilikleri, kalite ve hata performansları ERP sistemi ile anlık olarak takip edilir ve gerekli müdahaleler anlık olarak yerine getirilir. Dikim, ütü ve pres operasyonları en son teknoloji ürünü makinelerle yapılır.

KALİTE ODAKLI ÜRETİM

AYDINOĞLU GRUP'da kalite, üretimden bağımsız, doğrudan yönetime bağlı olarak çalışan kalite güvence bölümünün titiz ve profesyonel çalışmaları ile sağlanmaktadır. Kesimhane, ceket ve pantolon bantlarının farklı bölümünde kalite kontrol noktaları bulunmaktadır. Kalite kontrol noktalarında yüksek kalite anlayışına, en ufak hata ve uygunsuzlukları görebilme yetisine sahip olan kalite uzmanları çalışmaktadır. Her biri ürün üzerindeki farklı bölge ve detayları hedef alan kalite kontrol noktalarında yapılan detaylı incelemelerle hata ve uygunsuzluklar tespit edilmekte ve ERP sistemi üzerinde kayıt altına alınmaktadır.

 

 

 

ENTEGRE TESİSLERDE BÜYÜK ÜRETİM KAPASİTESİ

AYDINOĞLU GRUP, üretimini günlük büyük kapasitesi ile üstün teknoloji ve makine altyapısına sahip İstanbul, Hadımköy Yolu'ndaki üretim tesislerinde gerçekleştirilmektedir. Üretim; planlama, modelhane, kesimhane, dikimhane, kalite kontrol, makine bakım, sistem mühendisliği, malzeme ve mamul depo gibi farkı birimlerin üstün bilişim teknolojileri altyapısını kullanarak ve tam entegre olarak çalışması ile gerçekleştirilmektedir.

 

GELİŞMİŞ MAKİNALAR İLE HASSAS KESİM

AYDINOĞLU GRUP üstün kalitede verim alınabilen, yüksek performanslı makine altyapısı ve uzman iş gücü ile çalışan bir kesimhaneye sahiptir. Yayım, kesim, kare ayarı, metolama ve meyer gibi kesimhane işlemleri, alanında gerekli uzmanlık ve tecrübeye sahip personeller tarafından yapılmaktadır. Tüm süreçlerin ERP üzerinden takip edildiği kesimhanede yüksek hassasiyette sahip olan KUMAŞ FIKSA MAKİNASI ile kumaşları buharlı ve ardından kuru veya sıcak ısıdan geçirerek dinlendirdikten sonra, son çekme veya salma işlemini yapmaktadır. Son kontrolden sonra kesim masasına alınır. Çalışan otomatik yayım ve kesim makineleri Gerber marka otomatik kesim makinesi) kullanılmaktadır

Tüm dikim, ütü ve pres operasyonları alanında yetkinliğe sahip operatörler tarafından, standart metot çalışmalarına uygun olarak ve üstün kalite standartlarında yerine getirilir. Operasyonlar için operatörlerin verimlilikleri, kalite ve hata performansları ERP sistemi ile anlık olarak takip edilir ve gerekli müdahaleler anlık olarak yerine getirilir. Dikim, ütü ve pres operasyonları en son teknoloji ürünü makinelerle yapılır.

 

 

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ HASSASİYETİ

AYDINOĞLU GRUP, müşterilerinin ihtiyaçlarını tam olarak anlamaya; zamanında ve doğru olarak bu ihtiyaçlara cevap vermeye, dolayısıyla kalıcı ve sürdürülebilir bir müşteri memnuniyeti elde etmeye büyük önem vermektedir. Müşteri ilişkilerinde dürüstlük, güven, şeffaflık ve sır saklama gibi değerler temel alınmakta, alanında uzman müşteri temsilcileri tarafından etkin olarak sunulan çok yönlü müşteri hizmetleri sayesinde üretim öncesi, sırası ve sonrasında müşterilere siparişle ilgili her türlü bilgilendirme ve teknik destek sağlanmaktadır.

 

 

 

Copyright © Aydınoğlu Grup | Mazzo bir Aydınoğlu Grup Markasıdır